Bhakti Jogos popietė Ukmergėje su Abhiram Thakur das

Bhakti Jogos popietė Ukmergėje su Abhiram Thakur das
Kviečiame susitikti 2020 m. liepos 26 d. 14 val. Renginyje kalbėsime apie dvasinio tobulėjimo paslaptis. Taip pat susipažinsime su senovės rytų šventųjų giesmėmis, ragausime vegetarišką maistą.

Bhakti Joga – tai visų Vedų išminties išvada. Ji leidžia pažinti Dievą ir savo dvasinį ryšį su Juo, nepriklausomai nuo jokių išorinių sąlygų, aplinkybių ar galimybių. Bhaki Joga nereikalauja keisti religijos, atsiskirti nuo žmonių ar palikti savo žemiškas atsakomybes. Bhakti Joga mokina gyventi išmintingai, vengti to kas žalinga mums ir kitiems, o dvasiniam tobulėjimui panaudoti tai, ką prigimtinai turime kiekvienas – savo klausą, balsą, intelektą, širdį, charakterį, talentus ir panašiai.

Renginys tinkamas ir praktikuojantiems Bhakti Jogą, ir norintiems nuo nulio susipažinti su Bhakti idėja, istorija, pagrindais, bei paslaptimis. Tradiciškai išgirsime įvairius pasakojimus iš senovės rytų Vedų raštų, bei jų pritaikymo mūsų laikais, klausysimės „kirtano“ – tradicinės manta meditacijos-giedojimo. Taip pat galėsite užduoti jums rūpimus klausimus, laisvai aptarti abejones arba papildyti trūkstamas žinias. Tai ramus, gilus, prasmingas, sveikas ir blaivus, bet tuo pačiu – linksmas renginys, kuklioje ir jaukioje Ukmergės Vedu kultūros ir edukacijų klubo aplinkoje.

Bhakti Joga – tai nėra sektantiška idėja ar užsiėmimas. Nors neigiamų pavyzdžių, deja, pasitaiko visur, tačiau tikras Bhakti kelias neprieštarauja jokiai dorai religijai ar pasaulėžiūrai, nepropaguoja burtų, apgavysčių ar „lengvos laimės“. Bhakti praktika užtrunka visą gyvenimą, o jos mokymasis – tai ilgas bet įdomus darbas su savimi. Žmonės bandantys šį kelią – netampa šventaisiais per dieną, tačiau kiekvienas stengiasi ugdyti savyje dorybės ir išminties normas, bei pasitarnauti visuomenei, perduodant savo atradimus, patirtis, ar tiesiog pasidalinant nuotaika ir jausmais, galinčiais įkvėpti kitus.

Susitikimą ves unikalaus ir gilaus balso vyras, Bhakti jogas iš Panevėžio, dvasiniu vardu Abhiram Thakur Das. Šis lektorius ir mantrų giedojimo meistras praktikuoja Bhakti Jogą nuo 1991 metų, daugybę kartų lankėsi Indijoje, yra visada kupinas noro pasidalinti pasakojimais apie dvasinę išmintį ir jos pritaikymą kiekvieno žmogaus kasdienybėje.
 
VIETA: Ukmergės Vedų kultūros ir edukacijų klubas, A. Smetonos g. 22, Ukmergė.

Įėjimas laisvas, o norintys atsidėkoti galės paaukoti savo nuožiūra, prisidedant prie renginio išlaidų.

Laukiame visų!
Telefonas pasiteiravimui: 8 6022 0227.